leibinger jet 2se

کمپانی Leibinger 50 سال پیش فعالیت خود را در زمینه های مختلف کد گذاری (دستگاههای شماره زن) آغاز نمود. پس از ارائه نسل اول چاپگرهای جوهر افشان مدل Jet-1 ، این کمپانی اکنون توانسته است تکنولوژی را در دستگاههای نسل جدید مدل Jet-2se به صنعت دنیا  ارائه دهد. و شرکت اثر نگار پویش به عنوان عرضه کننده محصولات کمپانی Leibinger  آلمان ، سازنده چاپگرهای صنعتی(Inkjet printer) به شرح زیر اطلاعات مربوط به چاپگر مدل JET ۲ SEساخت کمپانی Leibinger آلمان را ، جهت بررسی تقدیم حضور می نماید.

Leibinger - JET 2 SE

 دستگاههای چاپگر جوهر افشان Leibinger-Jet با استفاده از هوای فشرده که درون خود سیستم توسط کمپرسور کوچکی تامین         می شود کار می کند و  نگرانیهای استفاده از هوای فشرده یعنی آلودگیهای ناشی از کمپرسورهای صنعتی در این سیستمها وجود نخواهد داشت.  ، و در نتیجه احتیاج به پمپ فشار (جهت تامین فشار مورد نیاز جوهر) و یا کارت الکترونیک مربوط به آن را ندارد.به عبارتی هیچگونه قطعه مکانیکی که باعث فرسایش در سیستم می شود وجود ندارد و این امر باعث عمر طولانی دستگاه و کاهش هزینه های جانبی می گردد. (منحصر به دستگاههای JET-2 )دستگاه تنها با برق معمولی (تک فاز)۲۲۰ ولت شهری آماده کار می شود.

ـ پاره ای از مشخصات فنی و تواناییهای این دستگاهها:

این تکنولوژی فقط مختص سیستمهای Leibinger می باشد.: هد دستگاههای چاپگر از مهمترین و آسیب پذیر ترین قسمتهای سیستم می باشند. سیستمهای Leibinger برای محافظت بیشتر، زمانی که کار روزانه تمام شده است و دستگاه را خاموش می نمایند، بصورت اتوماتیک نازل را به مسیر برگشت جوهر می چسباند به شکلی که نازل و گاتر به هیچ شکلی با هوا در تماس نیستند و در نتیجه امکان خشک شدن جوهر در این مسیرها و یا آلوده شدن  اصلا وجود ندارد. این امر سبب می گردد تا اپراتور تنها با خاموش نمودن روزانه و عمومی دستگاه آنرا برای مدت ۲ ماه ترک نماید و پس از مدت ذکر شده بدون هیچگونه مشکل و یا خشک شدن جوهر آنرا روشن نمایید. در نتیجه  سیستمهای Leibinger  نیازی به شستشوی عمومی هد ندارند. (انحصاری)

از مزایای دیگر این قابلیت:

۱- نیاز به شستشوی هد که در تمامی دستگاهها بصورت روزانه یا یک روز در میان می باشد، به حداقل رسیده و می تواند هزینه های مواد برای شستشو را به میزان ۹۰% کاهش دهد.

 • در زمان روشن شدن دستگاه احتمال ریزش جوهر به صفر می رسد. زیرا دستگاه ابتدا فشار جوهر را به میزان مورد نیاز بالا برده و سپس گاتر را از نازل جدا می کند. پس در نتیجه جوهر با فشار ثابت در گاتر روشن می باشد لذا در پرتاب اولیه که باعث آلودگی می گردد دیگر وجود ندارد. پس مجددا” می توان گفت نیاز به شستشو کاهش می یابد.
 • توانایی قراردادن کلمه رمز برای سطوح مختلف دسترسی (Password Protection Level) .
 • تمامی اعمال دستگاه در زمان کار، بطور اتوماتیک و دائم کنترل می شود. تنظیم اتوماتیک جوهر، کنترل قطرات جوهر برای کار در تمامی شرایط محیطی و تطبیق با دمای محیط. بسیاری از قطعات داخلی دستگاه را می توان از طریق نرم افزار تست نمود.
 • جنس دستگاه تماماً از استیل خشدار (STAINLESS STEEL) می باشد. هد چاپگر مناسب برای نصب بر روی هر خط تولیدی طراحی شده است و این امکان را دارد تا بر روی سطوح با اشکال هندسی گوناگون با فاصله چند سانتی متر از محصولات در زوایای مختلف چاپ نماید. طول شلنگ آن ۳ متر و انتخابی تا ۱۰ متر می باشد.
 • صفحه نمایش بصورت LCD و دارای نور پس زمینه است: این دستگاهها اولین و تنها چاپگر با صفحه کلیدTouch Screen display می باشند و صفحه کلید بصورت نرم افزاری بر روی صفحه نمایش قرار دارد. تمامی خطاها و اخطارها همراه با توضیح مختصر بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود. دارای سیستم خود عیب یاب اتوماتیک و هوشیار می باشد.
 • قابلیت ذخیره سازی پیغامهای مختلف . قابلیت نصب در زوایای مختلف .
 • قابلیت کار کرد در دمای ۵ الی ۵۰ درجه سانتیگراد و رطوبت نسبی ۹۰% .
 • زمان خشک شدن جوهر با توجه به نوع جوهر و جنس محصول بین ۰٫۲ الی ۰٫۵ ثانیه.
 • دارای سرعت چاپی بسیار بالا معادل ۲۴۰۰ کاراکتر بر ثانیه. حداکثر سرعت ۳۸۰ متر بر دقیقه می باشد.. از قابلیتهای مهم این دستگاه توانایی چاپ ۲ خط اطلاعات همراه با آرم، تا بیش از ۱۶۰متر بر دقیقه.

۱۱- ارتفاع چاپ بین ۸/۰ تا ۱۵ م.م می باشد.( بسته به نوع محصول) دارای سه نوع نازل به سایز های ۵۰-۶۰ و ۷۰میکرون است .

 1. با اتصال به سرعت سنج(Shaft encoder) می توان بر روی خطوط با سرعت متغییر بطور یکنواخت چاپ نمود.(انتخابی)
 2. قابلیت اتصال به ورودیها و خروجیهای مختلف از طریق پورت V24/RS232 با سرعت انتقال ۹۶۰۰ تا ۱۹۰۰۰٫
 3. دارای نرم افزار اختصاصی Win jet . (انتخابی) دارای نرم افزار اپراتوری تماما” فارسی. (انحصاری)
 4. مصرف جوهر و حلال بسیار پایین : توسط این دستگاه می توان با هر لیتر جوهر حدود۸۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تا ۱۳۴٫۰۰۰٫۰۰۰ کاراکتر (بسته به نوع محصول و سایز نازل) می توان چاپ کرد. بدون نیاز به متوقف نمودن سیستم می توان مخازن جوهر و حلال را مجدد پر نمود. با توجه به نیاز و نوع جنس محصول می توان از جوهر های معمولی، مقاوم در برابر حرارت و یا جوهر های مخلوطی (زرد، سفید) استفاده نمود.( با توجه به نوع دستگاه انتخابی، Normal ink, Heat resistant, Pigmented ink)
 5. قابلیت چاپ ۱ تا ۴ سطر.  قابلیت چاپ با فونتهای ۵٫۷٫۹٫۱۰٫۱۲٫۱۴٫۱۶٫۲۴ و ترکیب آنها به صورت بزرگ و یا کوچک.
 6.  قابلیت چاپ و طراحی هر نوع آرم تجاری، لوگو و بارکد و . . .  . (Graphic Editor)
 7. دارای مطمئن ترین سیستم غلظت سنجی و سیستم هوشمند برای تطبیق دستگاه با تمامی شرایط محیطی و جغرافیایی.
 8. قابلیت کارکرد در محیط های آلوده و مرطوب .
 9. قابلیت داشتن Positive air (دمش هوای مثبت از داخل هد به سمت بیرون) بصورت Optional این قابلیت باعث می شود تا آلودگی و رطوبت به داخل هد نفوذ نکند . (انتخابی)

"I known Givenchy Low Top Lace Up Sneaker Black White to wear quite a few robes myself.""Usually Chrissy will buy me a new robe for every holiday or as a birthday gift or something. Sacai x Nike LD Waffle, 2. The actual physical Universe is much larger. For the most part, tenants are not angry about rent increases. At the session, staff will provide a video overview, and Zoning Administrator Matt Tucker and Planning Division Director Heather Stouder will be available for questions. Instead, some revisions to the proposed policies and ordinance are Cheap Yeezy 350 Bred likely to be considered by the Board of Parks Commissioners as early as March 11, prior to Common Council voting on the changes at a later meeting.. Others valued the current economic impact of the F 16 fighter wing and want to have the construction jobs and continued economic benefit the presence of F 35s are expected to bring.. DEI also asks our most formal executive leaders to communicate through loss (people do not fear change, they fear loss), and to communicate a vision even in the face of uncertainty.DEI based work will push leaders to ask critical questions about your culture, your data, and what accountability will Cheap Yeezy 350 Sand Taupe mean.