Matthews

الف : مشخصات دستگاه پیشنهادی برای کارخانجات با محیط آلوده :

دستگاههای سری۸۰۰۰ بدون استفاده از حلال (فقط با جوهر) کار می کند .

این سیستم جوهر را به پشت شیرهای جوهر منتقل می نماید و بر اساس تکنولوژی DOD عمل چاپ را انجام می دهد .

دارای سه مدل مختلف هد چاپگر می باشد . (۷ نازل و ۱۶ نازل و ۳۲ نازل) این سیستم توانایی چاپ از یک تا ۵ سطر متن های مختلف (بسته به نوع هد) از ارتفاع ۵/۲ تا ۱۲۸ میلیمتر را دارد .

چاپگرهای سری  JET.A.MARK DOD 8000 پیشرفته ترین و مطمئن ترین دستگاه چاپگر صنعتی درشت نگار از نظر سیستم، نرم افزار و هیدرولیک می باشد که با طراحی صد در صد صنعتی ، مناسبترین چاپگر درشت نگار برای کار در خطوط تولید با هرگونه مشکلات خاص از قبیل :گرد و غبار، لرزش و . . . ساخته شده است .

پاره ای از مشخصات فنی :

 • تعداد خطوط چاپی:  7 نازل                               16 نازل                                                        32 نازل

                                   1 خط ۵*۷                      2 خط با فونت ۵*۵                             5 خط با فونت ۵*۵

                                   1 خط ۵*۵                      2 خط با فونت ۵*۷                              4 خط با فونت ۵*۷

                                                                        1 خط با فونت ۷*۹                              3 خط با فونت ۷*۹  

                                                                        1 خط با فونت ۱۰*۱۶                          2 خط با فونت ۱۰*۱۶

                                                                                1 خط با فونت ۱۰*۳۲

 • سرعت چاپی : حداکثر ۵/۱ متر بر ثانیه . قابلیت طراحی هر گونه آرم تجاری شرکت از طریق صفحه کلید .
 • ارتفاع چاپ : ۵/۲ تا ۱۲۸ میلیمتر . (بسته به نوع هد دستگاه)
 • منوی فارسی:(انحصاری)
 • فاصله هد از محصول : به صورت عادی تا ۲۵ میلیمتر ، به همراه رابط مخصوص MATTCOM .
 • ورودیها و خروجی ها : از طریق پورت RS232 دستگاه قادر است به سیستمهایی از قبیل : توزین ، متراژ و …. وصل شوند
 • صفحه کلید : Standard Keyboard L, ¼ VGA 240*320 Pixel graphical display, monochrome with back – Light Display
 • طراحی صنعتی هد : طراحی جدید هد چاپگر Matthews دارای استقامت بسیار بالایی می باشد که. این طراحی جدید می تواند در محیطهای سخت و صنعتی کارخانجات کار کند و به حداقل سرویس نیاز دارد ،
 • ü    هد دستگاه می تواند در تمامی نقاط عمل چاپ را با زوایای مختلف (نوشتن از بالا و عمود بر محصول از پهلو ویا به صورت آینه ای و ….) انجام دهد .
 • انواع جوهر : Matthews جوهرهایی با فرمولهای مختلف برای چاپ بر روی هر نوع جنس و رنگ ساخته است . جوهر زود خشک ، جوهر با پایه الکل ، جوهر با پایه آب ، جوهر مخصوص PP و … برای چاپ بر روی سطوح متخلخل ،آهن و فولاد، پلاستیکی ، فلزی ، شیشه ای ، منسوجات ، بسته بندی مواد غذایی و دارویی و … .
 • سهولت کار : توسط یک سرعت سنج Shaft encoder می توان به راحتی بر روی محصولاتی که سرعت متغییر دارند چاپ نمود .
 • چاپ و طراحی همزمان فارسی و انگلیسی .
 • دارای برنامه زمانبندی برای سرویس و نگهداری در زمانهای معین (Service Time)است. با فعال نمودن این برنامه دستگاه در زمان تعیین شده اعلام برای سرویس می نماید.(انحصاری)
 • دارای صفحه یادداشت ، برای ثبت تمام وضعیتهای اتفاق افتاده از زمان ظهور خطا تا رفع آن می باشد . این برنامه به تکنسین این امکان را می دهد تا با مراجعه به دستگاه از آخرین وضعیت سیستم برای سرویس بهتر آگاهی یابد .

ب : مزایای اصلی دستگاه MATTHEWS به سایر دستگاه های چاپگر :

۱- به دلیل تکنولوژی خاص هد (که انحصاری و متعلق به کمپانی Matthews می باشد) ، خرابی هد ، خشک شدن نازل ها و … در این دستگاه وجود ندارد ، همچنین آلودگی شدید محیطی نیز روی کارکرد دستگاه تاثیری نخواهد داشت . همچنین جوهرهای بسیار زود خشک در این دستگاهها به سرعت خشک می شود ، و در نتیجه هرگز به داخل بسته بندی های گونی و کیسه و پاکت نفوذ نمی کند و روی کیسه ها پخش نمی شود و از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است که چاپ این دستگاهها قابل ردیابی می باشد .  

۲- سایز چاپی در این دستگاهها قابل تنظیم می باشد که برای ابعاد بسته بندی سیمان مناسب است و کلیه اطلاعات در خواستی را می توان با یک دستگاه ۱۶ ولو یا ۳۲ ولو بر روی کیسه ها درج نمود این در حالی است که میزان مصرف جوهر در این سیستمها بسیار مقرون به صرفه می باشد  وحداقل هزینه چاپی را این دستگاه نسبت به سایر دستگاهها دارد . لازم به ذکر است که در این دستگاهها تنها ماده مصرفی جوهر است و حلال به عنوان ماده تمیز کننده برای شستشو روی هد و تمیز کردن مسیر جوهر استفاده می شود که مصرف آن دقیقاً به نوع کارکرد اپراتور بستگی دارد .

 • اسامی تعدادی از کارخانجات سیمان که از این دستگاهها استفاده میکنند:

سیمان ساوه-سیمان ایلام-سیمان شهرکرد-سیمان آذرآبادگان خوی- سیمان یاسوج- سیمان ممتازان کرمان- سیمان نهاوند- سیمان گیلان سبز و تقریبا ۹۰% کارخانجات سیمان دیگر وبالغ بر ۸۰۰ کارخانه با صنایع دیگر مانند آرد ،لوله سازی ،ماشین سازی و …

"I known Givenchy Low Top Lace Up Sneaker Black White to wear quite a few robes myself.""Usually Chrissy will buy me a new robe for every holiday or as a birthday gift or something. Sacai x Nike LD Waffle, 2. The actual physical Universe is much larger. For the most part, tenants are not angry about rent increases. At the session, staff will provide a video overview, and Zoning Administrator Matt Tucker and Planning Division Director Heather Stouder will be available for questions. Instead, some revisions to the proposed policies and ordinance are Cheap Yeezy 350 Bred likely to be considered by the Board of Parks Commissioners as early as March 11, prior to Common Council voting on the changes at a later meeting.. Others valued the current economic impact of the F 16 fighter wing and want to have the construction jobs and continued economic benefit the presence of F 35s are expected to bring.. DEI also asks our most formal executive leaders to communicate through loss (people do not fear change, they fear loss), and to communicate a vision even in the face of uncertainty.DEI based work will push leaders to ask critical questions about your culture, your data, and what accountability will Cheap Yeezy 350 Sand Taupe mean.